Random Posts

Hepsini göster
Digiflavor Helix Starter Kit
Özellikler: Size: 133.6* 32* 26mm Battery: single 18650 Material: ABS Modes:...
Apr 4, 2021 9 0
Zeus X Yardım
İlk defa dual kullanıyorum ve hazır sarılı tel kullandığım için iki adet 0.50 A1...
Apr 4, 2021 14 0
Hah şöyle...Suorin Air...Hem de Plus!
Çok başarılı bulduğum Suorin Pod'dan yeni güzellemeler, 930 mah Plus modeli,...
Apr 4, 2021 15 0

Çok Satanlar

Justfog 

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
  • Justfog QPod Pod Mod
    295,00 TL Stokta
    Justfog QPod Pod Mod Jystfog QPod Kiti, ince, kompakt bir gövdeye ve cep boyutuna sahip yeni, yenilikçi ve zarif bir kapsül sistemi kitidir. Just Qpod Pod Mod PC ve Eloksallı AI - Pirinçten üretilen Justfog  QPod Pod Sistem Kiti oldukça size rahat bir his verecektir. Qpod kiti dahili 900mAh pil ile çalışır ve üstün stabilite ve vape için 1.9 ml kartuş...
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe

Güney Kore Merkezli JFT Co. LTD. Markası olan Justfog, kompakt tasarım ürünler arayışı içerisinde olan kullanıcılar için benzersiz ürünleri sunar. Elektronik sigara sektöründe dikkat çeken inovasyon projelerini geliştiren marka, şık ve gelişmiş cihazları kullanıcılarına sunar. Justfog, Çin’de bulunan fabrikalarında her yıl milyonlarca parça üretim gerçekleştirir ve dünyanın çeşitli noktalarındaki kullanıcılara ulaştırır. Türkiye’de Justfog pod mod elektronik sigara ürünlerini, www.podmofturkey.com adresinden güvenle satın alabilir, orijinal ürünlere en uygun koşullarla erişebilirsiniz. Firmanın 2008 yılından bu yana devam eden faaliyetleri kapsamında, Avrupa ve Amerika’daki standartlara uygun ürünler üretmek noktasında oldukça güçlü bir kurumsal hafızası bulunmaktadır. İnovasyon projeleri ile elektronik sigara dünaysında pod mod e-sigara teknolojisinin hakimiyetine ciddi katkıları bulunan firmanın ürünlerinin tamamı yüksek kalite standartlarında yer alır. Üretim hattında kalite yönetimi kurallarını harfiyen işleten firma, müşteri memnuniyeti için de gerekli tüm koşulları yerine getirir. Mevcut şartlar altında Justfog kalite ve fiyat kıyaslaması yapıldığında en avantajlı ürünleri sizlere sunar demek yanlış olmayacaktır.

Popüler Justfog Pod Mod Ürünleri

Justfog, kompakt ürünler üretir. Markanın en popüler pod mod elektronik sigara ürünleri, Justfog Minifit Pod, Justfog C601 Pod şeklindedir. Bu ürünler kullanıcılar için en önemli avantaj olan saklama ve taşıma kolaylığını sunmakta, bunun yanında ileri teknolojileri ile pod mod e-sigara deneyiminin en iyisini yaşayabilmenizi sağlamaktadır. 

Menu